Podsumowanie I edycji Wielkopolskiej Ligi Pływackiej w Rawiczu

b_200_150_16777215_0___images_stories_dscn4069.jpg

 

 

 

 

 

 

 

Wielkopolska Liga Pływacka 2016-2017

Zakończyła się pierwsza edycja Wielkopolskiej Ligi Pływackiej. Na rawickiej pływalni startowali w kolejności uczniowie klas szóstych, gimnazjów, piątych oraz czwartych. Podczas zawodów zawodnicy mają obowiązek startu w dwóch konkurencjach: gimnzajaliści 50m wybranym stylem oraz 400m stylem dowolnym, klasy szóste płynęły 50m. wybranym stylem oraz 400m. stylem dowolnym, klasy piąte 100m. stylem grzbietowym i klasycznym, a klasy czwarte 50m. stylem grzbietowym, klasycznym i w sztafecie 8x50m stylem dowolnym. Poszczególnym startom towarzyszyły wielkie emocje: były łzy, olbrzymi stres, radość z osiągniętego rezultatu jak również wspólne pogaduchy na trybunach w gronie kolegów i koleżanek. Naszym pływakom udało się poprawić swoje rekordy życiowe jak również zdobyć nowe doświadczenia podczas startów w zawodach sportowych.

Wśród klas szóstych bardzo wysokie miejsca (pierwsza dziesiątka) zajęli: Górczak Zuzanna – 4miejsce na dystansie 50m. stylem motylkowym, Derengowska Martyna - 4miejsce na dystansie 50m. stylem grzbietowym, Ciemniak Maciej - 2miejsce na dystansie 50m. stylem grzbietowym, Bielecki Oskar – 8 miejsce na dystansie 50m. stylem motylkowym i Igor Woziwodzki – 9m., Gąsior Tomasz – 7 miejsce na dystansie 50m. stylem grzbietowym, Nadrowski Jacek - 2miejsce na dystansie 50m. stylem klasycznym, Demut Maciej - 3miejsce na dystansie 50m. stylem klasycznym, - Demut Michał - 5miejsce na dystansie 50m. stylem klasycznym, Boryczka Dominik - 5miejsce na dystansie 50m. stylem dowolnym, a nasza drużyna zajmuje obecnie 5 miejsce. Skład naszej drużyny:

b_200_150_16777215_0___images_stories_20161021_100635.jpg

 

 

Derengowska Martyna, Boryczka Dominik, Broczkowski Mateusz, Demut Maciej, Demut Michał, Górczak Zuzanna, Nowak Aleksandra, Bielecki Oskar, Ciemniak Maciej, Elias Mateusz, Garbaliński Franciszek, Gąsior Tomasz, Grześkowiak Adrian, Jasiak Adam, Lorek Kamil, Nadrowski Jacek, Niwczyk Tymoteusz, Olszak Piotr, Puzanow Iwo, Warczewski Jakub, Woziwodzki Igor.

Wyniki:

UPKS WODNIK Rawicz

>> Kobiet     

Mężczyzn Pkt.   Poprzedni najlepszy czas
BIELECKI, Oskar - 2004
400m dowolny Serie na czas 23. 6:00.16 204 25m 6:06.38 103.5% 25 Maj 2016
50m motylkowy Serie na czas 8. 41.37 146 25m 41.71 101.7% 4 Cze 2016
BORYCZKA, Dominik - 2004
50m dowolny Serie na czas 5. 31.50 266 25m 31.88 102.4% 4 Cze 2016
400m dowolny Serie na czas 26. 6:02.41 200 25m 5:55.67 96.3% 25 Maj 2016
CIEMNIAK, Maciej - 2004
400m dowolny Serie na czas 11. 5:38.51 246 25m 5:48.52 106.0% 25 Maj 2016
50m grzbietowy Serie na czas 2. 36.34 228 25m 37.89 108.7% 4 Cze 2016
DEMUT, Maciej - 2004
400m dowolny Serie na czas 37. 6:15.40 180 25m 6:06.09 95.1% 25 Maj 2016
50m klasyczny Serie na czas 3. 40.63 240 25m  
DEMUT, Michał - 2004
400m dowolny Serie na czas 42. 6:36.18 153 25m  
50m klasyczny Serie na czas 5. 42.10 215 25m  
ELIAS, Mateusz - 2005
400m dowolny Serie na czas 64. 8:38.88 68 25m 8:15.78 91.3% 25 Maj 2016
50m klasyczny Serie na czas 17. 55.81 92 25m 1:11.62 164.7% 25 Kwi 2015
GARBALIŃSKI, Franciszek - 2004
50m dowolny Serie na czas 23. 37.93 152 25m  
400m dowolny Serie na czas 52. 7:02.89 126 25m 7:59.48 128.6% 27 Lis 2015
GĄSIOR, Tomasz - 2004
400m dowolny Serie na czas 33. 6:06.97 193 25m 6:24.61 109.8% 25 Maj 2016
50m grzbietowy Serie na czas 7. 42.25 145 25m 44.16 109.2% 4 Cze 2016
GRZEŚKOWIAK, Adrian - 2004
400m dowolny Serie na czas 62. 8:04.36 84 25m 7:50.51 94.4% 25 Maj 2016
50m grzbietowy Serie na czas 12. 43.74 131 25m  
NADROWSKI, Jacek - 2004
400m dowolny Serie na czas 43. 6:38.95 150 25m 6:58.08 109.8% 25 Maj 2016
50m klasyczny Serie na czas 2. 40.46 243 25m 44.29 119.8% 17 Paź 2015
NIWCZYK, Tymoteusz - 2004
400m dowolny Serie na czas 51. 7:00.04 129 25m 7:06.14 102.9% 25 Maj 2016
50m klasyczny Serie na czas 15. 51.10 120 25m  
OLSZAK, Piotr - 2004
400m dowolny Serie na czas 50. 6:55.05 133 25m 6:42.42 94.0% 25 Maj 2016
50m klasyczny Serie na czas 12. 48.41 141 25m 53.75 123.3% 25 Kwi 2015
PUZANOW, Iwo - 2004
400m dowolny Serie na czas 56. 7:23.22 109 25m  
50m klasyczny Serie na czas 16. 53.25 106 25m  
WARCZEWSKI, Jakub - 2004
400m dowolny Serie na czas 60. 7:39.52 98 25m 7:43.16 101.6% 25 Maj 2016
50m klasyczny Serie na czas 14. 49.22 135 25m  
WOZIWODZKI, Igor - 2004
400m dowolny Serie na czas 63. 8:21.33 75 25m 8:05.54 93.8% 25 Maj 2016
50m motylkowy Serie na czas 9. 50.26 81 25m 52.11 107.5% 10 Gru 2015
 
Kobiet Pkt.   Poprzedni najlepszy czas
BRZEZIŃSKA, Natalia - 2004
50m dowolny Serie na czas 18. 40.82 184 25m  
DERENGOWSKA, Martyna - 2004
400m dowolny Serie na czas 34. 6:32.89 212 25m 6:32.63 99.9% 25 Maj 2016
50m grzbietowy Serie na czas 4. 38.56 295 25m 44.33 132.2% 25 Kwi 2015
GÓRCZAK, Zuzanna - 2004
400m dowolny Serie na czas 22. 6:17.46 239 25m 6:25.11 104.1% 25 Maj 2016
50m motylkowy Serie na czas 4. 38.05 263 25m 39.38 107.1% 4 Cze 2016
NOWAK, Aleksandra - 2004
400m dowolny Serie na czas 55. 7:28.30 143 25m 7:18.26 95.6% 25 Maj 2016
50m klasyczny Serie na czas 17. 48.68 207 25m

 

Wśród klas piątych bardzo wysokie miejsca (pierwsza dwudziestka) zajęli: Szymański Alan – 9 miejsce na dystansie 100m. stylem grzbietowym i 12 na dystansie 100m. stylem klasycznym, Jan Giezek – 18miejsce na dystansie 100m. stylem klasycznym, Cugier Milena - 18miejsce na dystansie 100m. stylem klasycznym, Szymkowiak Kacper -18 miejsce na dystansie 100m. stylem grzbietowym, a nasza drużyna zajmuje obecnie 5 miejsce. Skład naszej drużyny:

b_200_150_16777215_0___images_stories_20161103_094851.jpg

 

 

Aszkiełowicz Ludwik, Chorostkowska Olga, Cugier Milena, Durczewski Dawid, Giezek Jan, Golembka Jan, Jankowiak Kacper, Krysiński Konrad, Lisiecka Maya, Majewski Seweryn, Maruwka Adrian, Mucha Wiktoria, Olszak Maksymilian, Pęziak Patrycja, Rydzyński Szymon, Sędłak Jakub, Sowiński Patryk, Duda Marcin, Szymański Alan, Szymkowiak Kacper, Wróblewska Joanna, Zygmanowska Wiktoria.

Wyniki:

 

UPKS WODNIK Rawicz

>> Kobiet     

Mężczyzn Pkt.   Poprzedni najlepszy czas
ASZKIEŁOWICZ, Ludwik - 2006
100m grzbietowy Serie na czas 98. 2:07.41 56 25m  
100m klasyczny Serie na czas 66. 2:01.14 96 25m  
DUDA, Marcin - 2005
100m grzbietowy Serie na czas 70. 1:50.48 86 25m  
100m klasyczny Serie na czas 53. 1:55.79 110 25m  
DURCZEWSKI, Dawid - 2005
100m grzbietowy Serie na czas 28. 1:37.74 125 25m  
100m klasyczny Serie na czas 86. 2:08.62 80 25m  
GIEZEK, Jan - 2005
100m grzbietowy Serie na czas 47. 1:42.44 108 25m  
100m klasyczny Serie na czas 18. 1:43.48 155 25m  
GOLEMBKA, Jan - 2005
100m grzbietowy Serie na czas 21. 1:33.71 142 25m 1:38.61 110.7% 21 Maj 2016
100m klasyczny Serie na czas 55. 1:56.54 108 25m 1:56.29 99.6% 22 Maj 2016
JANKOWIAK, Kacper - 2005
100m grzbietowy Serie na czas 55. 1:46.06 98 25m 1:51.38 110.3% 17 Paź 2015
100m klasyczny Serie na czas 91. 2:16.40 67 25m  
KRYSIŃSKI, Konrad - 2005
100m grzbietowy Serie na czas 52. 1:45.19 100 25m  
100m klasyczny Serie na czas 76. 2:04.77 88 25m  
MAJEWSKI, Seweryn - 2005
100m grzbietowy Serie na czas 64. 1:50.08 87 25m  
100m klasyczny Serie na czas 43. 1:51.10 125 25m 1:56.39 109.7% 22 Maj 2016
MARUWKA, Adrian - 2005
100m grzbietowy Serie na czas 22. 1:34.64 138 25m 1:38.93 109.3% 4 Cze 2016
100m klasyczny Serie na czas 52. 1:55.38 111 25m  
MUCHA, Mateusz - 2005
100m grzbietowy Serie na czas 19. 1:32.51 147 25m 1:35.24 106.0% 21 Maj 2016
100m klasyczny Serie na czas 68. 2:02.30 94 25m  
OLSZAK, Maksymilian - 2006
100m grzbietowy Serie na czas 96. 2:05.05 59 25m  
100m klasyczny Serie na czas 90. 2:15.51 69 25m  
RYDZYŃSKI, Szymon - 2005
100m grzbietowy Serie na czas 78. 1:51.78 83 25m  
100m klasyczny Serie na czas 41. 1:49.92 129 25m  
SĘDŁAK, Jakub - 2005
100m grzbietowy Serie na czas 97. 2:06.38 57 25m  
100m klasyczny Serie na czas 84. 2:08.21 81 25m  
SOWIŃSKI, Patryk - 2006
100m grzbietowy Serie na czas 57. 1:46.49 96 25m  
100m klasyczny Serie na czas 62. 1:59.05 101 25m  
SZYMANKIEWICZ, Mateusz - 2005
100m grzbietowy Serie na czas 77. 1:51.32 84 25m  
100m klasyczny Serie na czas 35. 1:49.36 131 25m 2:12.77 147.4% 17 Paź 2015
SZYMAŃSKI, Alan - 2005
100m grzbietowy Serie na czas 9. 1:28.69 167 25m 1:29.06 100.8% 21 Maj 2016
100m klasyczny Serie na czas 12. 1:41.76 163 25m 1:45.15 106.8% 22 Maj 2016
SZYMKOWIAK, Kacper - 2006
100m grzbietowy Serie na czas 18. 1:32.34 148 25m  
100m klasyczny Serie na czas 74. 2:04.57 88 25m  
 
Kobiet Pkt.   Poprzedni najlepszy czas
CUGIER, Milena - 2005
100m grzbietowy Serie na czas 24. 1:38.05 176 25m  
100m klasyczny Serie na czas 18. 1:44.52 212 25m 1:45.10 101.1% 22 Maj 2016
LISIECKA, Maya - 2005
100m grzbietowy Serie na czas 76. 2:10.32 75 25m  
100m klasyczny Serie na czas 79. 2:36.63 63 25m  
MUCHA, Wiktoria - 2005
100m grzbietowy Serie na czas 74. 2:08.71 78 25m  
100m klasyczny Serie na czas 63. 2:08.54 114 25m  
PĘZIAK, Patrycja - 2005
100m grzbietowy Serie na czas 60. 1:54.84 110 25m  
100m klasyczny Serie na czas 75. 2:24.20 80 25m  
WADAS, Karolina - 2006
100m grzbietowy Serie na czas 46. 1:45.48 141 25m  
100m klasyczny Serie na czas 49. 1:58.42 146 25m  
WRÓBLEWSKA, Joanna - 2005
100m grzbietowy Serie na czas 37. 1:41.59 158 25m  
100m klasyczny Serie na czas 55. 2:01.05 136 25m  
ZYGMANOWSKA, Wiktoria - 2006
100m grzbietowy Serie na czas 70. 2:04.45 86 25m  
100m klasyczny Serie na czas 76. 2:25.24 79 25m  
 

Procenty są przedstawiane jako iloraz kwadratów starego i nowego wyniku.

Wśród klas czwartych bardzo wysokie miejsca (pierwsza trzydziestka) zajęli: Sawicki Gustaw – 19 miejsce na dystansie 50m. stylem grzbietowym, Błoszyk Przemysław 27miejsce, 28 miejsce Niedźwiedź Antoni, 26miejsce Siama Marta , 27miejsce Kononowicz Olga na tym samym dystansie, a w stylu klasycznym 27miejsce Siama Marta. Nasza sztafeta uplasowała się na 11 miejscu. Nasza drużyna aktualnie zajmuje bardzo wysokie 3 miejsce. Wynika to z faktu, iż wielu zawodników wysoko punktowało dla drużyny podczas startów indywidualnych. Skład naszej drużyny:

b_200_150_16777215_0___images_stories_20161110_104128.jpg

 

 

Kamińska Julia, Kononowicz Olga, Kos Karol, Kusztelak Karolina, Kwinecka Marcelina, Marakkala Manage Jeremiasz, Mikołajczyk Jakub, Niedźwiedź Antoni, Piotrowski Marcel, Piórkowska Oliwia, Sawicki Gustaw, Siama Marta, Siecla Maksymilian, Sikora Patrycja, Siporzyńska Hanna, Starzycka Laura, Szaroleta Adrian, Szudra Kornel, Twardy Wojciech, Wendzonka Iga, Błoszyk Przemysław, Chorostkowski Kacper, Cicha Wiktoria, Doktorowska Maja, Dubicka Barbara, Fantini Giulio, Jenczak Anna, Kaczmarek Jagoda, Kempa Joanna, Koronczewski Patryk, Kułaczkowski Igor, Malcherek Zuzanna, Milewski Wiktor, Nochelska Zuzanna, Tomczak Natalia, Wojciechowska Natalia.

Wyniki:

UPKS WODNIK Rawicz

>> Kobiet     >> Sztafety

Mężczyzn Pkt.   Poprzedni najlepszy czas
BŁOSZYK, Przemysław - 2007
50m grzbietowy Serie na czas 27. 49.04 93 25m  
50m klasyczny Serie na czas 66. 1:02.26 66 25m  
CHOROSTKOWSKI, Kacper - 2007
50m grzbietowy Serie na czas 35. 49.71 89 25m  
50m klasyczny Serie na czas 68. 1:02.89 64 25m  
FANTINI, Giulio - 2007
50m grzbietowy Serie na czas 90. 1:02.24 45 25m  
50m klasyczny Serie na czas 79. 1:05.92 56 25m  
GUBAŃSKI, Norbert - 2006
50m grzbietowy Serie na czas 85. 58.61 54 25m  
50m klasyczny Serie na czas 89. 1:18.38 33 25m  
KORONCZEWSKI, Patryk - 2007
50m grzbietowy Serie na czas 93. 1:02.49 44 25m  
50m klasyczny Serie na czas 91. 1:18.95 32 25m  
KOS, Karol - 2006
50m grzbietowy Serie na czas 95. 1:04.08 41 25m  
50m klasyczny Serie na czas 74. 1:04.00 61 25m  
KUŁACZKOWSKI, Igor - 2007
50m grzbietowy Serie na czas 82. 57.40 58 25m  
50m klasyczny Serie na czas 92. 1:19.90 31 25m  
MARAKKALA MANAGE, Jeremiasz - 2007
50m grzbietowy Serie na czas 78. 56.07 62 25m  
50m klasyczny Serie na czas 72. 1:03.60 62 25m  
MIKOŁAJCZYK, Jakub - 2006
50m grzbietowy Serie na czas 91. 1:02.34 45 25m  
50m klasyczny Serie na czas 63. 1:01.26 70 25m  
MILEWSKI, Wiktor - 2007
50m grzbietowy Serie na czas 80. 56.76 59 25m  
50m klasyczny Serie na czas 82. 1:10.20 46 25m  
NIEDŹWIEDŹ, Antoni - 2006
50m grzbietowy Serie na czas 28. 49.05 92 25m  
50m klasyczny Serie na czas 36. 55.30 95 25m  
PIERZCHLEWICZ, Franciszek - 2006
50m grzbietowy Serie na czas 59. 52.90 74 25m  
50m klasyczny Serie na czas 55. 59.35 77 25m  
PIOTROWSKI, Marcel - 2006
50m grzbietowy Serie na czas 84. 58.52 54 25m  
50m klasyczny Serie na czas 90. 1:18.92 32 25m  
SAWICKI, Gustaw - 2006
50m grzbietowy Serie na czas 19. 47.84 100 25m  
50m klasyczny Serie na czas 24. 53.38 105 25m  
SIECLA, Maksymilian - 2006
50m grzbietowy Serie na czas 56. 52.29 76 25m  
50m klasyczny Serie na czas 77. 1:04.44 60 25m  
STEBNICKI, Kornel - 2007
50m grzbietowy Serie na czas 86. 59.13 53 25m  
50m klasyczny Serie na czas 93. 1:20.56 30 25m  
SZAROLETA, Adrian - 2006
50m grzbietowy Serie na czas 88. 1:00.80 48 25m  
50m klasyczny Serie na czas 86. 1:15.78 36 25m  
SZUDRA, Kornel - 2007
50m grzbietowy Serie na czas 96. 1:06.24 37 25m  
50m klasyczny Serie na czas 87. 1:16.44 36 25m  
SZULC, Jakub - 2006
50m grzbietowy Serie na czas 31. 49.35 91 25m  
50m klasyczny Serie na czas 80. 1:07.30 52 25m  
TWARDY, Wojciech - 2006
50m grzbietowy Serie na czas 48. 51.23 81 25m  
50m klasyczny Serie na czas 88. 1:17.84 34 25m  
 
Kobiet Pkt.   Poprzedni najlepszy czas
CICHA, Wiktoria - 2007
50m grzbietowy Serie na czas 92. 1:17.60 36 25m  
50m klasyczny Serie na czas 85. 1:20.53 45 25m  
DOKTOROWSKA, Maja - 2007
50m grzbietowy Serie na czas 91. 1:06.39 57 25m  
50m klasyczny Serie na czas 87. 1:22.70 42 25m  
DUBICKA, Barbara - 2007
50m grzbietowy Serie na czas 34. 51.86 121 25m  
50m klasyczny Serie na czas 52. 1:00.85 106 25m  
JENCZAK, Anna - 2007
50m grzbietowy Serie na czas 82. 1:01.01 74 25m  
50m klasyczny Serie na czas 84. 1:16.41 53 25m  
KACZMAREK, Jagoda - 2007
50m grzbietowy Serie na czas 62. 56.43 94 25m  
50m klasyczny Serie na czas 51. 1:00.67 106 25m  
KAMIŃSKA, Julia - 2006
50m grzbietowy Serie na czas 42. 52.97 113 25m  
50m klasyczny Serie na czas 59. 1:01.70 101 25m  
KEMPA, Joanna - 2007
50m grzbietowy Serie na czas 75. 58.99 82 25m  
50m klasyczny Serie na czas 86. 1:22.14 43 25m  
KONONOWICZ, Olga - 2006
50m grzbietowy Serie na czas 27. 50.67 130 25m  
50m klasyczny Serie na czas 46. 1:00.18 109 25m  
KRAWCZYK, Kaja - 2007
50m grzbietowy Serie na czas 52. 54.40 105 25m  
50m klasyczny Serie na czas 64. 1:03.56 93 25m  
KUKLA, Natalia - 2006
50m grzbietowy Serie na czas 56. 55.30 100 25m  
50m klasyczny Serie na czas 76. 1:08.06 75 25m  
KUSZTELAK, Karolina - 2006
50m grzbietowy Serie na czas 36. 52.26 118 25m  
50m klasyczny Serie na czas 37. 57.80 123 25m  
KWINECKA, Marcelina - 2006
50m grzbietowy Serie na czas 53. 54.77 102 25m  
50m klasyczny Serie na czas 77. 1:08.42 74 25m  
MAĆKOWIAK, Julia - 2007
50m grzbietowy Serie na czas 41. 52.68 115 25m  
50m klasyczny Serie na czas 74. 1:07.86 76 25m  
MALCHEREK, Zuzanna - 2007
50m grzbietowy Serie na czas 86. 1:05.18 61 25m  
50m klasyczny Serie na czas 88. 1:22.96 41 25m  
NOCHELSKA, Zuzanna - 2007
50m grzbietowy Serie na czas 81. 1:00.41 76 25m  
50m klasyczny Serie na czas 68. 1:05.43 85 25m  
PIÓRKOWSKA, Oliwia - 2006
50m grzbietowy Serie na czas 90. 1:05.68 59 25m  
50m klasyczny Serie na czas 90. 1:28.79 34 25m  
SIAMA, Marta - 2006
50m grzbietowy Serie na czas 26. 50.43 131 25m  
50m klasyczny Serie na czas 19. 54.42 148 25m  
SIKORA, Patrycja - 2006
50m grzbietowy Serie na czas 70. 57.64 88 25m  
50m klasyczny Serie na czas 77. 1:08.42 74 25m  
SIPORZYŃSKA, Hanna - 2006
50m grzbietowy Serie na czas 57. 55.50 98 25m  
50m klasyczny Serie na czas 62. 1:02.05 99 25m  
STARZYCKA, Laura - 2006
50m grzbietowy Serie na czas 43. 53.14 112 25m  
50m klasyczny Serie na czas 72. 1:06.50 81 25m  
SZPAJDA, Maja - 2007
50m grzbietowy Serie na czas 80. 59.95 78 25m  
50m klasyczny Serie na czas 73. 1:06.96 79 25m  
TARKA, Zofia - 2006
50m grzbietowy Serie na czas 31. 51.12 126 25m  
50m klasyczny Serie na czas 54. 1:00.99 105 25m  
TOMCZAK, Natalia - 2007
50m grzbietowy Serie na czas 78. 59.83 78 25m  
50m klasyczny Serie na czas 82. 1:11.58 65 25m  
WENDZONKA, Iga - 2006
50m grzbietowy Serie na czas 46. 53.79 108 25m  
50m klasyczny Serie na czas 50. 1:00.64 107 25m  
WOJCIECHOWSKA, Natalia - 2007
50m grzbietowy Serie na czas 64. 56.66 92 25m  
50m klasyczny Serie na czas 69. 1:05.49 85 25m  
 
Sztafety
Mieszane 8 x 25m dowolny Serie na czas 11. 2:46.50 - 25m  
Mieszane 8 x 25m dowolny Serie na czas 14. 3:06.30 - 25m  
Mieszane 8 x 25m dowolny Serie na czas 15. 3:08.77 - 25m  
Mieszane 8 x 25m dowolny Serie na czas 16. 3:13.79 - 25m  
Mieszane 8 x 25m dowolny Serie na czas 17. 3:46.23 - 25m  
 

Procenty są przedstawiane jako iloraz kwadratów starego i nowego wyniku.

W rocznikach gimnazjalnych wśród dziewcząt 10 miejsce na dystansie 50m stylem motylkowym zdobyła Olga Waleron, na 50 m stylem grzbietowym 10 miejsce Małgorzata Chorała, 13 miejsce na 50m dowolnym Maria Adamczak i również 13 m na 50 m stylem klasycznym Vanessa Żyto. Wśród chłopców w stylu motylkowym na dystansie 50m - 8 miejsce zajął Alan Fetera, na 50 m stylem grzbietowy 6 miejsce Kacper Bidowaniec, na 50m stylem klasycznym Rafał Sowiński zajął 4 miejsce a Ostrowski Krzysztof 6 miejsce. Na 50 m stylem dowolnym wysokie 2 miejsce zajął Stasiak Hubert.

Wyniki:

Mężczyzn

Pkt.

 

Poprzedni najlepszy czas

BIDOWANIEC, Kacper - 2003

400m dowolny

Serie na czas

51.

4:59.45

356

25m

5:28.51

120.4%

30 Paź 2015

50m grzbietowy

Serie na czas

6.

31.50

350

25m

33.17

110.9%

18 Cze 2016

DZIEWIĘCKI, Franciszek - 2003

50m dowolny

Serie na czas

19.

28.75

349

25m

30.10

109.6%

4 Cze 2016

400m dowolny

Serie na czas

75.

5:17.38

299

25m

5:40.86

115.3%

18 Mar 2016

FETERA, Alan - 2003

400m dowolny

Serie na czas

72.

5:17.00

300

25m

6:31.11

152.2%

30 Paź 2015

50m motylkowy

Serie na czas

8.

30.52

364

25m

32.13

110.8%

4 Cze 2016

MARUWKA, Bruno - 2003

50m dowolny

Serie na czas

31.

30.38

296

25m

31.11

104.9%

4 Cze 2016

400m dowolny

Serie na czas

69.

5:16.01

302

25m

5:39.65

115.5%

30 Paź 2015

OSTROWSKI, Krzysztof - 2003

400m dowolny

Serie na czas

92.

5:40.55

242

25m

6:10.49

118.4%

30 Paź 2015

50m klasyczny

Serie na czas

6.

33.91

412

25m

36.13

113.5%

4 Cze 2016

RZEŹNIK, Kacper - 2003

50m dowolny

Serie na czas

37.

31.31

270

25m

32.15

105.4%

4 Cze 2016

400m dowolny

Serie na czas

99.

5:53.06

217

25m

6:01.46

104.8%

18 Cze 2016

SIECLA, Adrian - 2003

50m dowolny

Serie na czas

39.

32.07

252

25m

33.30

107.8%

4 Cze 2016

400m dowolny

Serie na czas

91.

5:39.92

243

25m

6:22.00

126.3%

30 Paź 2015

SOWIŃSKI, Rafał - 2002

400m dowolny

Serie na czas

65.

5:12.08

314

25m

5:09.19

98.2%

21 Lut 2016

50m klasyczny

Serie na czas

4.

33.09

444

25m

33.87

104.8%

4 Mar 2016

STASIAK, Hubert - 2001

50m dowolny

Serie na czas

2.

25.91

478

25m

26.57

105.2%

7 Cze 2016

400m dowolny

Serie na czas

18.

4:40.47

433

25m

4:56.69

111.9%

21 Paź 2015

KOBIET

ADAMCZAK, Maria - 2003

50m dowolny

Serie na czas

13.

32.26

373

25m

32.14

99.3%

4 Cze 2016

400m dowolny

Serie na czas

35.

5:25.70

373

25m

5:26.39

100.4%

18 Cze 2016

CHORAŁA, Małgorzata - 2003

400m dowolny

Serie na czas

40.

5:29.40

360

25m

5:52.44

114.5%

30 Paź 2015

50m grzbietowy

Serie na czas

10.

36.16

357

25m

38.89

115.7%

18 Mar 2016

WALERON, Olga - 2003

400m dowolny

Serie na czas

49.

5:42.51

321

25m

5:58.20

109.4%

30 Paź 2015

50m motylkowy

Serie na czas

10.

36.58

296

25m

37.70

106.2%

13 Lut 2016

ŻYTO, Vanessa - 2003

50m klasyczny

Serie na czas

13.

42.75

305

25m

42.96

101.0%

4 Cze 2016

Serdecznie gratulujemy wszystkim naszym pływakom dobrych wyników i udanych startów !

Drukuj PDF

Popularne


Warning: Creating default object from empty value in /modules/mod_mostread/helper.php on line 79

Warning: Creating default object from empty value in /modules/mod_mostread/helper.php on line 79

Warning: Creating default object from empty value in /modules/mod_mostread/helper.php on line 79

Warning: Creating default object from empty value in /modules/mod_mostread/helper.php on line 79

Warning: Creating default object from empty value in /modules/mod_mostread/helper.php on line 79