XXVII Memoriał M.Petrusewicza - Wrocław

 Pod koniec listopada grupa pływaków Wodnika Rawicz z roczników gimnazjalnych wraz z trenerami Tomaszem Balcerkiem i Arturem Poprawskim, wzieła udział w XXVII Memoriał M.Petrusewicza we Wrocławiu.

Te międzynarodowe zawody ściągnęły do Wrocławia 42 kluby w tym również z zagranicy. Były to zawody integracyjne, w których pływacy pływali z zawodnikami niepełnosprawnymi. Rawiczanie aż 33 razy poprawiali swoje rekordy życiowe. Najwyższe miejsca w swoich rocznikach osiągnęli:

Mężczyźni:

Kacper Bidowaniec 5 miejsce na 50 m stylem motylkowym i 8 miejsce na 100 m stylem grzbietowym, Fetera Alan 8 miejsce na 100 m stylem motylkowym, Maruwka Bruno 10 miejsce na 50 m stylem grzbietowym, Ostrowski Krzysztof 7 miejsce na 100 m stylem klasycznym w eliminacjach,

Kobiety:

Chorała Małgorzata 9 miejsce na 50 m stylem grzbietowym i 100 m stylem klasycznym, Waleron Olga 10 miejsce na 100 m stylem motylkowym.

 GRATULUJEMY !!!

WYNIKI - MEGATIMING.PL - ZOBACZ

WYNIKI ZAWODNIKÓW

UPKS WODNIK Rawicz

Mężczyzn Pkt.   Poprzedni najlepszy czas
BIDOWANIEC, Kacper - 2003
100m dowolny Serie na czas 12. 1:01.86 383 25m 1:07.22 118.1% 19 Mar 2016
100m grzbietowy Serie na czas 8. 1:09.32 351 25m 1:13.32 111.9% 19 Cze 2016
100m grzbietowy 4 x 100m zmienny, Serie na czas Sztafeta 1:11.39 321 25m  
50m motylkowy Serie na czas 5. 29.89 387 25m 36.62 150.1% 13 Lut 2016
DZIEWIĘCKI, Franciszek - 2003
50m dowolny Serie na czas 23. 28.70 351 25m 28.75 100.3% 28 Paź 2016
100m dowolny Serie na czas 27. 1:03.59 352 25m 1:06.84 110.5% 19 Cze 2016
100m klasyczny Eliminacje 13. 1:23.38 296 25m 1:24.62 103.0% 10 Mar 2016
50m motylkowy Serie na czas 25. 35.56 230 25m 44.50 156.6% 23 Maj 2014
100m dowolny Lap 4 x 100m zmienny, Serie na czas Sztafeta 1:04.12 - 25m  
FETERA, Alan - 2003
50m dowolny Serie na czas 20. 28.46 360 25m 30.61 115.7% 4 Cze 2016
100m dowolny Serie na czas 20. 1:02.61 369 25m 1:05.94 110.9% 19 Cze 2016
50m motylkowy Serie na czas 10. 31.11 344 25m 30.52 96.2% 28 Paź 2016
100m motylkowy Serie na czas 8. 1:09.79 334 25m 1:07.42 93.3% 18 Cze 2016
100m motylkowy Lap 4 x 100m zmienny, Serie na czas Sztafeta 1:14.87 - 25m  
MARUWKA, Bruno - 2003
50m dowolny Serie na czas 33. 29.78 314 25m 30.38 104.1% 28 Paź 2016
100m dowolny Serie na czas 33. 1:05.77 319 25m 1:09.68 112.2% 10 Mar 2016
50m grzbietowy Serie na czas 10. 35.69 241 25m 36.24 103.1% 4 Cze 2016
50m motylkowy Serie na czas 18. 33.44 277 25m 35.70 114.0% 9 Maj 2015
100m dowolny Lap 4 x 100m zmienny, Serie na czas Sztafeta 1:00.26 - 25m  
OSTROWSKI, Krzysztof - 2003
100m grzbietowy Serie na czas 19. 1:14.14 287 25m 1:21.52 120.9% 17 Paź 2015
100m klasyczny Eliminacje 7. 1:16.49 384 25m 1:20.67 111.2% 18 Mar 2016
50m motylkowy Serie na czas 22. 34.94 242 25m 34.90 99.8% 4 Cze 2016
200m zmienny Serie na czas 15. 2:45.49 290 25m 2:57.23 114.7% 27 Lis 2015
100m klasyczny Lap 4 x 100m zmienny, Serie na czas Sztafeta 1:19.42 - 25m  
RZEŹNIK, Kacper - 2003
50m dowolny Serie na czas 42. 31.05 277 25m 31.31 101.7% 28 Paź 2016
100m dowolny Serie na czas 39. 1:10.77 256 25m 1:12.00 103.5% 19 Cze 2016
50m grzbietowy Serie na czas 14. 39.51 177 25m 45.52 132.7% 15 Lis 2014
100m grzbietowy 4 x 100m zmienny, Serie na czas Sztafeta 1:26.49 180 25m 1:33.86 117.8% 9 Gru 2015
50m motylkowy Serie na czas 27. 39.39 169 25m 41.73 112.2% 4 Cze 2016
SIECLA, Adrian - 2003
50m dowolny Serie na czas 43. 32.17 249 25m 32.07 99.4% 28 Paź 2016
100m dowolny Serie na czas 40. 1:11.88 244 25m 1:15.57 110.5% 19 Mar 2016
50m grzbietowy Serie na czas 13. 38.92 186 25m 47.30 147.7% 15 Lis 2014
50m motylkowy Serie na czas 26. 37.15 202 25m 39.63 113.8% 4 Cze 2016
SOWIŃSKI, Rafał - 2002
100m klasyczny Lap 4 x 100m zmienny, Serie na czas Sztafeta 1:30.80 - 25m  
STASIAK, Hubert - 2001
50m dowolny Serie na czas 15. 26.03 471 25m 25.87 98.8% 20 Lis 2016
100m dowolny Serie na czas 13. 56.85 493 25m 57.35 101.8% 19 Lis 2016
100m klasyczny Eliminacje 15. 1:12.97 442 25m 1:15.34 106.6% 6 Mar 2016
50m motylkowy Serie na czas 20. 29.28 412 25m 37.33 162.5% 25 Paź 2014
100m motylkowy Lap 4 x 100m zmienny, Serie na czas Sztafeta 1:28.81 - 25m  
 
Kobiet Pkt.   Poprzedni najlepszy czas
ADAMCZAK, Maria - 2003
50m dowolny Serie na czas 16. 31.96 384 25m 32.14 101.1% 4 Cze 2016
100m dowolny Serie na czas 17. 1:10.03 384 25m 1:10.35 100.9% 19 Cze 2016
100m klasyczny Serie na czas 12. 1:38.00 257 25m 1:35.68 95.3% 5 Gru 2015
CHORAŁA, Małgorzata - 2003
50m grzbietowy Serie na czas 9. 37.20 328 25m 36.16 94.5% 28 Paź 2016
100m grzbietowy Serie na czas 13. 1:19.76 328 25m 1:22.46 106.9% 19 Mar 2016
100m klasyczny Serie na czas 9. 1:32.82 303 25m 1:33.93 102.4% 18 Mar 2016
200m zmienny Serie na czas 19. 2:52.94 349 25m 3:01.50 110.1% 12 Lut 2016
WALERON, Olga - 2003
50m grzbietowy Serie na czas 15. 38.10 305 25m 37.92 99.1% 17 Paź 2015
100m grzbietowy Serie na czas 18. 1:24.28 278 25m 1:23.47 98.1% 19 Mar 2016
50m motylkowy Serie na czas 17. 36.88 288 25m 36.58 98.4% 28 Paź 2016
100m motylkowy Serie na czas 10. 1:29.22 229 25m 1:31.17 104.4% 18 Mar 2016
 
Sztafety
Mężczyzn 4 x 100m dowolny Serie na czas DYSKW. NT - 25m Maruwka B., Ostrowski K., Siecla A., Rzeznik K.
Mężczyzn 4 x 100m dowolny Serie na czas 16. 4:13.86 376 25m Bidowaniec K., Dziewiecki F., Fetera A., Stasiak H.
Mężczyzn 4 x 100m zmienny Serie na czas 17. 4:49.80 324 25m Bidowaniec K., Ostrowski K., Fetera A., Dziewiecki F.
Mężczyzn 4 x 100m zmienny Serie na czas 20. 5:26.36 227 25m Rzeznik K., Sowinski R., Stasiak H., Maruwka B.
 

Procenty są przedstawiane jako iloraz kwadratów starego i nowego wyniku.

Drukuj PDF

Popularne


Warning: Creating default object from empty value in /modules/mod_mostread/helper.php on line 79

Warning: Creating default object from empty value in /modules/mod_mostread/helper.php on line 79

Warning: Creating default object from empty value in /modules/mod_mostread/helper.php on line 79

Warning: Creating default object from empty value in /modules/mod_mostread/helper.php on line 79

Warning: Creating default object from empty value in /modules/mod_mostread/helper.php on line 79