Ogólnopolskie Zawody Pływackie "Barbórka 2016" - Głogów

b_200_150_16777215_0___images_stories_20161126_104815.jpg

 

 

 

 

Ogólnopolskie Zawody Pływackie Barbórka w Głogowie po raz kolejny stały się areną zmagań dla blisko 300 zawodniczek i zawodników z 21 klubów z całej Polski.

Nasi zawodnicy z rekordami życiowymi i indywidualnym zajmowali bardzo wysokie miejsca w poszczególnych konkurencjach.

Na szczególne wyróżnienie zasługują: Maciej Ciemniak (1miejsce na dystansie 50m stylem grzbietowym), Dominik Boryczka (3 miejsce na dystansie 50m stylem grzbietowym) Alan Szymański (2 miejsce na dystansie 100m stylem grzbietowym). Ponadto miejsca w pierwszej dziesiątce wywalczyli: Oskar Bielecki 9miejsce na dystansie 100m. stylem motylkowym, Dominik Boryczka 9miejsce na dystansie 100m. stylem dowolnym, Maciej Ciemniak 9miejsce na dystansie 100m. stylem klasycznym oraz 6 w stylu grzbietowym – 100m i 10 w stylu dowolnym, Jan Golembka 9miejsce na dystansie50m. stylem dowolnym, Konrad Krysiński 7 miejsce na dystansie 100m stylem motylkowym, Seweryn Majewski 4miejsce na dystansie 100m stylem motylkowym, Adrian Maruwka - 10miejsce na dystansie 100m stylem grzbietowym, Mateusz Mucha - 9miejsce na dystansie 100m stylem grzbietowym, Jacek Nadrowski – 6 i 8 miejsce na dystansach 50 i 100m stylem klasycznym, Alan Szymański – 6 i 10 miejsce na dystansach 50 i 100m stylem dowolnym i 10 w stylu klasycznym, Martyna Derengowska 10 miejsca w stylu grzbietowym i 8 miejsce w stylu dowolnym, Zuzanna Górczak 7 i 6 miejsce w konkurencjach stylem motylkowym.

b_200_150_16777215_0___images_stories_20161126_092957.jpg

 

 

 

Nasze męskie sztafety uplasowały się dwukrotnie na miejscu czwartym i dwukrotnie na miejscu piątym. Cieszy nas iż zawodnicy naszego klubu ciągle poprawiają swoje wyniki życiowe i wspinają się coraz wyżej w rankingach pływackich. Skład naszej drużyny: Milena Cugier, Martyna Derengowska, Zuzanna Górczak, Joanna Wróblewska, Oskar Bielecki, Dominik Boryczka, Maciej Ciemniak, Tomasz Gąsior, Jan Golembka, Kacper Jankowiak, Konrad Krysiński, Seweryn Majewski, Adrian Maruwka, Mateusz Mucha, Jacek Nadrowski, Mateusz Szymankiewicz, Alan Szymański.

 

UPKS WODNIK Rawicz - wyniki

Mężczyzn Pkt.   Poprzedni najlepszy czas
BIELECKI, Oskar - 2004
50m dowolny Serie na czas 20. 34.50 202 25m 34.81 101.8% 4 Cze 2016
100m dowolny Serie na czas 26. 1:18.31 188 25m 1:17.69 98.4% 11 Cze 2016
50m motylkowy Serie na czas 15. 40.96 150 25m 41.37 102.0% 21 Paź 2016
100m motylkowy Serie na czas 9. 1:39.52 115 25m 1:36.69 94.4% 10 Cze 2016
50m dowolny Lap 4 x 50m dowolny, Serie na czas Sztafeta 34.50 - 25m 34.83 101.9% 10 Cze 2016
50m motylkowy Lap 4 x 50m zmienny, Serie na czas Sztafeta 40.71 - 25m 41.31 103.0% 11 Cze 2016
BORYCZKA, Dominik - 2004
50m dowolny Serie na czas 9. 31.49 266 25m 31.50 100.1% 21 Paź 2016
100m dowolny Serie na czas 12. 1:10.65 257 25m 1:10.42 99.3% 4 Cze 2016
50m grzbietowy Serie na czas 3. 36.49 225 25m 36.97 102.6% 4 Cze 2016
50m motylkowy Serie na czas 11. 38.64 179 25m 39.02 102.0% 10 Gru 2015
50m dowolny Lap 4 x 50m zmienny, Serie na czas Sztafeta 30.70 - 25m 31.03 102.2% 10 Cze 2016
50m dowolny Lap 4 x 50m dowolny, Serie na czas Sztafeta 31.56 - 25m  
CIEMNIAK, Maciej - 2004
100m dowolny Serie na czas 10. 1:10.09 263 25m 1:12.73 107.7% 11 Cze 2016
50m grzbietowy Serie na czas 1. 36.00 235 25m 36.34 101.9% 21 Paź 2016
50m grzbietowy 4 x 50m zmienny, Serie na czas Sztafeta 37.52 207 25m  
100m grzbietowy Serie na czas 6. 1:20.07 228 25m 1:23.17 107.9% 11 Cze 2016
100m klasyczny Serie na czas 9. 1:30.55 231 25m 1:34.98 110.0% 10 Cze 2016
50m dowolny Lap 4 x 50m dowolny, Serie na czas Sztafeta 30.84 - 25m 39.46 163.7% 15 Lis 2014
GĄSIOR, Tomasz - 2004
50m dowolny Serie na czas 30. 36.74 167 25m 36.59 99.2% 4 Cze 2016
100m dowolny Serie na czas 32. 1:22.09 164 25m 1:25.11 107.5% 11 Cze 2016
50m grzbietowy Serie na czas 20. 42.56 142 25m 42.25 98.5% 21 Paź 2016
50m klasyczny Serie na czas 16. 49.74 130 25m 51.96 109.1% 4 Cze 2016
GOLEMBKA, Jan - 2005
50m dowolny Serie na czas 9. 35.60 184 25m 40.14 127.1% 22 Maj 2016
50m dowolny 4 x 50m dowolny, Serie na czas Sztafeta 36.92 165 25m  
100m dowolny Serie na czas 22. 1:25.44 145 25m 1:28.59 107.5% 22 Maj 2016
50m motylkowy Serie na czas 14. 44.18 120 25m 54.23 150.7% 17 Gru 2015
100m zmienny Serie na czas 11. 1:34.14 155 25m 1:41.76 116.8% 23 Mar 2016
50m dowolny Lap 4 x 50m zmienny, Serie na czas Sztafeta 34.74 - 25m  
JANKOWIAK, Kacper - 2005
50m dowolny Serie na czas 38. 42.61 107 25m 45.87 115.9% 17 Paź 2015
50m grzbietowy Serie na czas 23. 46.85 106 25m 51.79 122.2% 6 Lis 2015
100m grzbietowy Serie na czas 18. 1:44.15 103 25m 1:46.06 103.7% 3 Lis 2016
50m motylkowy Serie na czas 25. 51.31 76 25m 56.20 120.0% 17 Gru 2015
KRYSIŃSKI, Konrad - 2005
50m dowolny Serie na czas 39. 42.70 106 25m 45.20 112.1% 17 Gru 2015
100m dowolny Serie na czas 45. 1:38.02 96 25m  
50m motylkowy Serie na czas 26. 51.53 75 25m 54.82 113.2% 17 Gru 2015
100m motylkowy Serie na czas 7. 1:57.71 69 25m  
MAJEWSKI, Seweryn - 2005
50m klasyczny Serie na czas 16. 49.22 135 25m 54.59 123.0% 6 Lis 2015
100m klasyczny Serie na czas 17. 1:50.00 129 25m 1:51.10 102.0% 3 Lis 2016
50m motylkowy Serie na czas 12. 42.76 132 25m 50.43 139.1% 21 Maj 2016
100m motylkowy Serie na czas 4. 1:45.46 96 25m  
50m motylkowy Lap 4 x 50m zmienny, Serie na czas Sztafeta 44.53 - 25m 49.94 125.8% 21 Maj 2016
MARUWKA, Adrian - 2005
100m dowolny Serie na czas 31. 1:28.52 130 25m 1:28.49 99.9% 22 Maj 2016
50m grzbietowy Serie na czas 13. 44.04 128 25m 45.14 105.1% 21 Maj 2016
100m grzbietowy Serie na czas 10. 1:35.50 134 25m 1:34.64 98.2% 3 Lis 2016
100m zmienny Serie na czas 17. 1:40.48 128 25m 1:43.06 105.2% 4 Cze 2016
50m dowolny Lap 4 x 50m dowolny, Serie na czas Sztafeta 38.48 - 25m 39.15 103.5% 22 Maj 2016
MUCHA, Mateusz - 2005
50m dowolny Serie na czas 17. 37.14 162 25m 39.59 113.6% 4 Cze 2016
100m dowolny Serie na czas 14. 1:22.04 164 25m 1:34.19 131.8% 4 Cze 2016
50m grzbietowy 4 x 50m zmienny, Serie na czas Sztafeta 42.91 138 25m 44.94 109.7% 4 Cze 2016
50m grzbietowy Serie na czas 11. 43.48 133 25m  
100m grzbietowy Serie na czas 9. 1:35.35 135 25m 1:32.51 94.1% 3 Lis 2016
50m dowolny Lap 4 x 50m dowolny, Serie na czas Sztafeta 36.75 - 25m  
NADROWSKI, Jacek - 2004
50m dowolny Serie na czas 14. 32.94 232 25m 37.28 128.1% 9 Maj 2015
50m dowolny 4 x 50m dowolny, Serie na czas Sztafeta 33.36 223 25m  
100m dowolny Serie na czas 18. 1:15.46 211 25m 1:39.17 172.7% 25 Kwi 2015
50m klasyczny Serie na czas 6. 40.46 243 25m 40.46 100.0% 21 Paź 2016
100m klasyczny Serie na czas 8. 1:30.03 235 25m 1:30.26 100.5% 4 Cze 2016
50m klasyczny Lap 4 x 50m zmienny, Serie na czas Sztafeta 40.44 - 25m 43.55 116.0% 11 Cze 2016
SZYMANKIEWICZ, Mateusz - 2005
50m dowolny Serie na czas 34. 40.37 126 25m 53.55 176.0% 17 Paź 2015
100m dowolny Serie na czas 39. 1:36.28 101 25m  
50m klasyczny Serie na czas 15. 49.14 135 25m 56.87 133.9% 6 Lis 2015
100m klasyczny Serie na czas 19. 1:50.17 128 25m 1:49.36 98.5% 3 Lis 2016
SZYMAŃSKI, Alan - 2005
50m dowolny Serie na czas 6. 34.23 207 25m 36.86 116.0% 17 Gru 2015
100m dowolny Serie na czas 10. 1:19.36 181 25m 1:22.96 109.3% 22 Maj 2016
100m grzbietowy Serie na czas 2. 1:25.63 186 25m 1:28.69 107.3% 3 Lis 2016
100m klasyczny Serie na czas 10. 1:40.68 168 25m 1:41.76 102.2% 3 Lis 2016
50m dowolny Lap 4 x 50m dowolny, Serie na czas Sztafeta 33.39 - 25m 34.79 108.6% 22 Maj 2016
50m klasyczny Lap 4 x 50m zmienny, Serie na czas Sztafeta 45.39 - 25m  
 
Kobiet Pkt.   Poprzedni najlepszy czas
CUGIER, Milena - 2005
50m dowolny Serie na czas 36. 41.66 173 25m 44.25 112.8% 17 Gru 2015
100m dowolny Serie na czas 38. 1:33.76 160 25m 1:33.60 99.7% 22 Maj 2016
50m klasyczny Serie na czas 18. 49.30 199 25m 53.64 118.4% 6 Lis 2015
100m klasyczny Serie na czas 17. 1:44.38 213 25m 1:44.52 100.3% 3 Lis 2016
DERENGOWSKA, Martyna - 2004
50m dowolny Serie na czas 8. 33.83 324 25m 42.55 158.2% 25 Kwi 2015
50m grzbietowy Serie na czas 10. 38.84 288 25m 38.56 98.6% 21 Paź 2016
100m grzbietowy Serie na czas 10. 1:27.68 247 25m 1:32.96 112.4% 23 Paź 2015
50m klasyczny Serie na czas 15. 45.86 247 25m 54.13 139.3% 25 Kwi 2015
GÓRCZAK, Zuzanna - 2004
50m dowolny Serie na czas 20. 37.01 247 25m 34.44 86.6% 4 Cze 2016
100m dowolny Serie na czas 20. 1:19.94 258 25m 1:16.62 91.9% 19 Mar 2016
50m motylkowy Serie na czas 7. 38.99 244 25m 38.05 95.2% 21 Paź 2016
100m motylkowy Serie na czas 6. 1:31.25 214 25m 1:33.09 104.1% 10 Cze 2016
WRÓBLEWSKA, Joanna - 2005
50m dowolny Serie na czas 21. 38.14 226 25m 41.32 117.4% 17 Gru 2015
100m dowolny Serie na czas 31. 1:29.52 183 25m  
50m grzbietowy Serie na czas 18. 46.52 168 25m 49.42 112.9% 6 Lis 2015
100m grzbietowy Serie na czas 17. 1:43.52 150 25m 1:41.59 96.3% 3 Lis 2016
 
Sztafety
Mężczyzn 4 x 50m dowolny Serie na czas 4. 2:10.26 254 25m Nadrowski J., Boryczka D., Bielecki O., Ciemniak M.
Mężczyzn 4 x 50m dowolny Serie na czas 5. 2:25.54 182 25m Golembka J., Maruwka A., Mucha M., Szymanski A.
Mężczyzn 4 x 50m zmienny Serie na czas 5. 2:29.37 222 25m Ciemniak M., Nadrowski J., Bielecki O., Boryczka D.
Mężczyzn 4 x 50m zmienny Serie na czas 4. 2:47.57 157 25m Mucha M., Szymanski A., Majewski S., Golembka J.

 

Drukuj PDF

Popularne


Warning: Creating default object from empty value in /modules/mod_mostread/helper.php on line 79

Warning: Creating default object from empty value in /modules/mod_mostread/helper.php on line 79

Warning: Creating default object from empty value in /modules/mod_mostread/helper.php on line 79

Warning: Creating default object from empty value in /modules/mod_mostread/helper.php on line 79

Warning: Creating default object from empty value in /modules/mod_mostread/helper.php on line 79