Międzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa Młodzików 12-13 lat - Poznań

poniedziałek, 27 marca 2017 00:00

 

 b_200_150_16777215_0___images_stories_ciemniak_maciej.jpg

 

 

 

 

 

W dniach 24-25 marca odbyły się w Poznaniu Międzywojewódzkie  Mistrzostwa Młodzików 12-13 w Poznaniu. 

b_200_150_16777215_0___images_stories_sztafet_5_kl.jpg

 

 

 

 

Nasz klub reprezentowało 17 pływaków i pływaczek. Nasi pływacy pływali na dystansach od 50m do 400 m w różnych stylach. Z rocznika 2005 -  3 miejsce i medal brązowy zdobył na dystansie 100 m stylem grzbietowym Alan Szymański. W roczniku 2004 najbliżej podium był Maciej Ciemniak, który dwukrotnie uzyskał 5 miejsce na 100 i 200 m stylem grzbietowym.  Wśród dziewcząt w roczniku 2004 - najwyższe 8 miejsce na 100 m stylem motylkowym uzyskała Zuzanna Górczak. Udany start miały również nasze sztafety. Rocznik 2005 w sztafecie 4 x 50 m stylem dowolnym uzyskał 6 pozycję (Mucha M., Maruwka A., Golembka J., Szymanski A.). To samo miejsce, w tej samej konkurencji,  uzyskała sztafeta chłopców z rocznika 2004 (Ciemniak M., Nadrowski J., Boryczka D., Gasior T.). Sztafeta mieszana na dystansie 4 x 50 m stylem dowolnym uzyskała wysokie 5 miejsce (Boryczka D., Derengowska M., Nadrowski J., Ciemniak M.). W sztafecie 4 x 50 stylem zmiennym, chłopcy z rocznika 2005 uzyskali 8 miejsce (Maruwka A., Giezek J., Durczewski D., Szymanski A.)

Gratulujemy wszystkim naszym zawodnikom!

b_200_150_16777215_0___images_stories_wrblewska_joanna.jpgb_200_150_16777215_0___images_stories_mucha_mateusz.jpgb_200_150_16777215_0___images_stories_asia_kacper_dawid.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

UPKS WODNIK Rawicz

>> Kobiet     >> Sztafety

Mężczyzn Pkt.   Poprzedni najlepszy czas
BORYCZKA, Dominik - 2004
100m dowolny Serie na czas 16. 1:08.46 282 25m 1:07.79 98.1% 9 Mar 2017
400m dowolny Serie na czas 12. 5:29.19 268 25m 5:55.67 116.7% 25 Maj 2016
100m grzbietowy Serie na czas 9. 1:19.66 231 25m 1:20.00 100.9% 18 Lut 2017
50m motylkowy Lap 4 x 50m zmienny, Serie na czas Sztafeta 36.10 - 25m  
CIEMNIAK, Maciej - 2004
100m dowolny Serie na czas 8. 1:04.98 330 25m 1:06.21 103.8% 9 Mar 2017
50m grzbietowy 4 x 50m zmienny, Serie na czas Sztafeta 34.76 261 25m 35.77 105.9% 17 Lut 2017
100m grzbietowy Serie na czas 5. 1:15.71 269 25m 1:16.43 101.9% 18 Lut 2017
200m grzbietowy Serie na czas 5. 2:48.14 247 25m 2:53.31 106.2% 17 Lut 2017
DUDA, Marcin - 2005
100m dowolny Serie na czas 57. 1:28.59 130 25m 1:25.30 92.7% 20 Gru 2016
100m grzbietowy Serie na czas 31. 1:44.20 103 25m 1:50.48 112.4% 3 Lis 2016
100m klasyczny Serie na czas DYSKW. NT - 25m  
DURCZEWSKI, Dawid - 2005
100m dowolny Serie na czas 30. 1:20.08 176 25m 1:20.23 100.4% 18 Lut 2017
100m grzbietowy Serie na czas 24. 1:34.55 138 25m 1:37.74 106.9% 3 Lis 2016
100m motylkowy Serie na czas 7. 1:27.93 167 25m 1:32.17 109.9% 17 Lut 2017
50m motylkowy Lap 4 x 50m zmienny, Serie na czas Sztafeta 40.81 - 25m  
GĄSIOR, Tomasz - 2004
100m dowolny Serie na czas 31. 1:14.88 216 25m 1:16.86 105.4% 9 Mar 2017
400m dowolny Serie na czas 16. 5:48.54 225 25m 6:06.97 110.9% 21 Paź 2016
100m grzbietowy Serie na czas 21. 1:30.28 159 25m 1:32.22 104.3% 18 Lut 2017
50m dowolny Lap 4 x 50m zmienny, Serie na czas Sztafeta 33.55 - 25m 39.62 139.5% 25 Kwi 2015
GIEZEK, Jan - 2005
100m dowolny Serie na czas 40. 1:21.80 165 25m 1:39.20 147.1% 20 Gru 2016
100m klasyczny Serie na czas 11. 1:38.00 182 25m 1:43.48 111.5% 3 Lis 2016
200m klasyczny Serie na czas 10. 3:37.07 170 25m  
50m klasyczny Lap 4 x 50m zmienny, Serie na czas Sztafeta 43.88 - 25m  
GOLEMBKA, Jan - 2005
100m dowolny Serie na czas 38. 1:21.44 168 25m 1:18.33 92.5% 18 Lut 2017
100m grzbietowy Serie na czas 17. 1:30.61 157 25m 1:33.71 107.0% 3 Lis 2016
100m klasyczny Serie na czas 15. 1:42.99 157 25m 1:45.97 105.9% 18 Lut 2017
50m dowolny Lap 4 x 50m dowolny, Serie na czas Sztafeta 34.69 - 25m 34.74 100.3% 26 Lis 2016
JANKOWIAK, Kacper - 2005
100m dowolny Serie na czas 46. 1:25.07 147 25m 1:31.78 116.4% 18 Lut 2017
100m grzbietowy Serie na czas 21. 1:33.53 143 25m 1:41.35 117.4% 18 Lut 2017
200m grzbietowy Serie na czas 20. 3:24.65 137 25m  
KRYSIŃSKI, Konrad - 2005
100m dowolny Serie na czas 49. 1:25.86 143 25m 1:29.88 109.6% 18 Lut 2017
400m dowolny Serie na czas 22. 6:56.10 132 25m 7:31.91 118.0% 4 Gru 2016
200m zmienny Serie na czas NIE UK. NT - 25m  
MARUWKA, Adrian - 2005
100m dowolny Serie na czas 36. 1:21.15 169 25m 1:25.11 110.0% 20 Gru 2016
400m dowolny Serie na czas 15. 6:26.18 166 25m 6:46.67 110.9% 4 Gru 2016
50m grzbietowy 4 x 50m zmienny, Serie na czas Sztafeta 42.00 148 25m 43.89 109.2% 4 Gru 2016
100m grzbietowy Serie na czas DYSKW. NT - 25m  
50m dowolny Lap 4 x 50m dowolny, Serie na czas Sztafeta 35.84 - 25m 38.48 115.3% 26 Lis 2016
MUCHA, Mateusz - 2005
50m dowolny 4 x 50m dowolny, Serie na czas Sztafeta 36.13 176 25m 36.14 100.1% 17 Lut 2017
100m dowolny Serie na czas 24. 1:18.95 184 25m 1:19.43 101.2% 18 Lut 2017
100m grzbietowy Serie na czas 19. 1:31.58 152 25m 1:32.51 102.0% 3 Lis 2016
200m grzbietowy Serie na czas DYSKW. NT - 25m  
NADROWSKI, Jacek - 2004
100m dowolny Serie na czas 19. 1:09.76 267 25m 1:10.66 102.6% 9 Mar 2017
100m klasyczny Serie na czas 9. 1:26.67 264 25m 1:27.31 101.5% 9 Mar 2017
200m klasyczny Serie na czas 8. 3:11.61 248 25m 3:17.77 106.5% 17 Lut 2017
50m klasyczny Lap 4 x 50m zmienny, Serie na czas Sztafeta 41.03 - 25m 40.44 97.1% 26 Lis 2016
SZYMAŃSKI, Alan - 2005
100m dowolny Serie na czas 18. 1:16.53 202 25m 1:16.84 100.8% 20 Gru 2016
400m dowolny Serie na czas 7. 5:51.87 219 25m 6:02.76 106.3% 4 Gru 2016
100m grzbietowy Serie na czas 3. 1:22.86 205 25m 1:24.96 105.1% 18 Lut 2017
100m klasyczny Serie na czas 10. 1:37.98 182 25m 1:40.68 105.6% 26 Lis 2016
50m dowolny Lap 4 x 50m dowolny, Serie na czas Sztafeta 32.80 - 25m 33.39 103.6% 26 Lis 2016
50m dowolny Lap 4 x 50m zmienny, Serie na czas Sztafeta 32.96 - 25m  
 
Kobiet Pkt.   Poprzedni najlepszy czas
CUGIER, Milena - 2005
100m klasyczny Serie na czas 18. 1:43.74 217 25m 1:40.00 92.9% 18 Lut 2017
DERENGOWSKA, Martyna - 2004
100m dowolny Serie na czas 22. 1:16.73 292 25m 1:18.64 105.0% 9 Mar 2017
100m grzbietowy Serie na czas 11. 1:23.35 287 25m 1:27.03 109.0% 13 Gru 2016
100m klasyczny Serie na czas 21. 1:37.80 259 25m 1:38.93 102.3% 9 Mar 2017
GÓRCZAK, Zuzanna - 2004
100m dowolny Serie na czas 18. 1:16.10 299 25m 1:15.37 98.1% 9 Mar 2017
100m motylkowy Serie na czas 8. 1:27.64 241 25m 1:29.88 105.2% 17 Lut 2017
200m zmienny Serie na czas 15. 3:09.30 266 25m 3:16.91 108.2% 4 Gru 2016
WRÓBLEWSKA, Joanna - 2005
100m dowolny Serie na czas 25. 1:22.82 232 25m 1:23.74 102.2% 18 Lut 2017
400m dowolny Serie na czas 18. 6:44.18 195 25m  
100m grzbietowy Serie na czas 23. 1:40.87 162 25m 1:38.18 94.7% 18 Lut 2017
 
Sztafety
Mężczyzn 4 x 50m dowolny Serie na czas 6. 2:19.46 207 25m Mucha M., Maruwka A., Golembka J., Szymanski A.
Mężczyzn 4 x 50m zmienny Serie na czas 6. 2:25.44 241 25m Ciemniak M., Nadrowski J., Boryczka D., Gasior T.
Mężczyzn 4 x 50m zmienny Serie na czas 8. 2:39.65 182 25m Maruwka A., Giezek J., Durczewski D., Szymanski A.
Mieszane 4 x 50m dowolny Serie na czas 5. 2:04.70 - 25m Boryczka D., Derengowska M., Nadrowski J., Ciemniak M.
 

Procenty są przedstawiane jako iloraz kwadratów starego i nowego wyniku

Drukuj