Liga Wielkopolska klas 5 i 4 ! Wyniki

wtorek, 14 listopada 2017 00:00

b_200_150_16777215_0___images_stories_20171109_125724.jpg

 

 

 

 

 W Rawiczu w listopadzie odbyły się dwie kolejne ligii pływackiej -  I edycja - klas 5 i 4.

 W kasach 5 wystartowało 13 klubów z Wielkopolski - 64 zawodniczek i 77 zawodników. W klasyfikacji drużynowej nasz klub zajął 3 miejsce z liczbą 4362 pkt.

b_200_150_16777215_0___images_stories_20171108_121431.jpg

 

 

 

 

 

Najlepiej w klasach 5 popłynęli:

 

100 m GRZBIET

DZIEWCZĘTA

miejsce

14. KUSZTELAK, Karolina 06 UPKS Wodnik Rawicz 1:34.56

15. WADAS, Karolina 06 UPKS Wodnik Rawicz 1:34.97

CHŁOPCY

miejsce

24. TWARDY, Wojciech 06 UPKS Wodnik Rawicz 1:36.62

27. NIEDŹWIEDŹ, Antoni 06 UPKS Wodnik Rawicz 1:37.15

100 m KLASYK

DZIEWCZĘTA

miejsce

15. SIAMA, Marta 06 UPKS Wodnik Rawicz 1:42.85

16. KUSZTELAK, Karolina 06 UPKS Wodnik Rawicz 1:43.17

b_200_150_16777215_0___images_stories_20171108_161936.jpg

 

 

 

 

 

 

CHŁOPCY

miejsce

23. NIEDŹWIEDŹ, Antoni 06 UPKS Wodnik Rawicz 1:45.72

42. SIECLA, Maksymilian 06 UPKS Wodnik Rawicz 1:51.72

WYNIKI INDYWIDUALNE - ZOBACZ

PUNKTACJA DRUŻYNOWA - ZOBACZ

________________________________________________________________________________________________________________________________________

W klasach czwartych wystartowało około 106 zawodniczek i 126 zawodników. Dzieci pływały w konkurencji 50 m stylem grzbietowym, 50 m stlem klasycznym i w sztafecie mieszanej 8 x 25 m stylem dowolnym.

b_200_150_16777215_0___images_stories_20171109_125300.jpg

 

 

 

 

 

Najlepiej w klasach 4 popłynęli:

50 m GRZBIET

DZIEWCZĘTA

miejsce

1. BARTKOWIAK, Karolina 07 UPKS Wodnik Rawicz 40.45

7. OSTROWSKA, Julia 07 UPKS Wodnik Rawicz 44.96

CHŁOPCY

miejsce

4. MADAJCZAK, Aleksander 07 UPKS Wodnik Rawicz 41.48

20. CHOROSTKOWSKI, Kacper 07 UPKS Wodnik Rawicz 45.47

50 m KLASYK

DZIEWCZĘTA

miejsce

2. OSTROWSKA, Julia 07 UPKS Wodnik Rawicz 45.55

11. BARTKOWIAK, Karolina 07 UPKS Wodnik Rawicz 50.71

CHŁOPCY

miejsce

8. MADAJCZAK, Aleksander 07 UPKS Wodnik Rawicz 49.87

26. CHOROSTKOWSKI, Kacper 07 UPKS Wodnik Rawicz 53.18

b_200_150_16777215_0___images_stories_20171109_120430.jpg

 

 

 

 

 

 

SZTAFETY MIX 8 x 25 m

miejsce

3. UPKS Wodnik Rawicz 1 UPKS Wodnik Rawicz 2:21.62

WYNIKI INDYWIDUALNE I SZTAFETY - ZOBACZ

 

 

 

 

 

Drukuj