Michał Chudy 3 razy w FINAŁACH MISTRZOSTW EUROPY !

niedziela, 17 grudnia 2017 22:25

b_200_150_16777215_0___images_stories_micha_me_-_zdj._megatiming.jpg

 

 

 

 

Nasz były zawodnik Michał Chudy reprezentował nasz kraj na Mistrzostwach Europy w Kopenhadze w dniach 13 - 17 grudnia.

 Michał (obecnie w klubie Warta Poznań) po raz pierwszy wystartował w międzynarodowej seniorskiej imprezie. Debiut naszego pływaka wypadł fantastycznie. Chudy na każdym dystansie ustanawiał rekordy życiowe. Wspaniała forma rawiczanina doprowadziła go  aż do trzech finałów w Mistrzostwach Europy ! Na 50 m stylem motylkowym był 8, na 100 m stylem zmiennym był 7, a w sztafecie 4 x 50 m stylem zmiennym, gdzie płynął motylem uzskał z kolegami z drużyny 4 czas w Europie ( nowy rekord Polski) ! W półfinale na 100 m stylem zmiennym Michał popłynął w czasie 52.53 co jest w historii polskiego pływania wydarzeniem , gdyż jest to drugi pływak, któremu udało się pokonać barierę 53 sekund na tym dystansie! Polacy zdobyli 3 medale na ME. Michał w fantastyczny sposób wykorzystał swoją szansę i pokazał się z jak najlepszej strony w tak prestiżowej międzynarodowej imprezie i wszedł do elitarnego grona europejskich pływaków!  

WIELKIE GRATULACJE MICHAŁ OD WSZYSTKICH TRENERÓW I ZAWODNIKÓW W RAWICZU !!!

Wyniki , zdjęcia - Megatiming - ZOBACZ

Ranking medalowy - ZOBACZ

POL - Poland - zestawienie wszystkich startów

Mężczyzn Pkt.   Poprzedni najlepszy czas
BUJAK, Dominik - 1999
200m motylkowy Eliminacje 36. 2:00.40 733 25m 1:59.94 99.2% 12 Mar 2017
200m zmienny Eliminacje 32. 1:59.74 767 25m 1:59.06 98.9% 25 Lis 2017
400m zmienny Eliminacje 16. 4:12.20 814 25m 4:11.10 99.1% 25 Lis 2017
CHUDY, Michał - 1997
50m motylkowy Finał 8. 22.75 879 25m 23.24 104.4% 26 Lis 2017
50m motylkowy Półfinał 8. 22.80 874 25m  
50m motylkowy Eliminacje 13. 23.03 848 25m  
100m motylkowy Półfinał 10. 50.78 848 25m 51.24 101.8% 25 Lis 2017
100m motylkowy Eliminacje 14. 51.13 831 25m  
100m zmienny Półfinał 4. 52.53 877 25m 53.27 102.8% 18 Gru 2016
100m zmienny Finał 7. 53.02 853 25m  
100m zmienny Eliminacje 9. 53.11 849 25m  
50m motylkowy Lap 4 x 50m zmienny, Eliminacje Sztafeta 22.46 - 25m 24.09 115.0% 23 Lut 2014
50m motylkowy Lap 4 x 50m zmienny, Finał Sztafeta 22.61 - 25m  
CZERNIAK, Konrad - 1989
50m dowolny Finał 5. 20.96 903 25m 20.79 98.4% 17 Gru 2015
50m dowolny Półfinał 6. 21.09 886 25m  
50m dowolny Eliminacje 15. 21.52 834 25m  
100m dowolny Półfinał 5. 46.99 874 25m 46.52 98.0% 27 Sie 2014
100m dowolny Finał 4. 47.01 873 25m  
100m dowolny Eliminacje 7. 47.27 859 25m  
50m motylkowy Eliminacje 11. 23.01 850 25m 22.64 96.8% 20 Gru 2015
100m motylkowy Półfinał 2. 50.26 875 25m 49.62 97.5% 9 Gru 2011
100m motylkowy Finał 7. 50.31 872 25m  
100m motylkowy Eliminacje 2. 50.48 864 25m  
50m dowolny Lap 4 x 50m zmienny, Finał Sztafeta 20.35 - 25m 21.01 106.6% 18 Gru 2014
50m dowolny Lap 4 x 50m dowolny, Finał Sztafeta 20.78 - 25m  
JURASZEK, Paweł - 1994
50m dowolny Finał 4. 20.81 922 25m 21.25 104.3% 3 Sie 2017
50m dowolny Półfinał 3. 20.95 904 25m  
50m dowolny 4 x 50m dowolny, Finał Sztafeta 21.20 872 25m  
50m dowolny Eliminacje 10. 21.38 850 25m  
50m dowolny 4 x 50m dowolny, Eliminacje Sztafeta 21.42 846 25m  
KAWĘCKI, Radosław - 1991
50m grzbietowy 4 x 50m zmienny, Eliminacje Sztafeta 24.00 793 25m 23.28 94.1% 18 Gru 2015
50m grzbietowy Eliminacje 18. 24.02 791 25m  
100m grzbietowy Finał 5. 50.18 926 25m 49.23 96.2% 20 Gru 2015
100m grzbietowy Półfinał 5. 50.60 903 25m  
100m grzbietowy Eliminacje 11. 51.49 857 25m  
200m grzbietowy Finał 2. 1:48.46 923 25m 1:47.38 98.0% 7 Gru 2014
200m grzbietowy Eliminacje 6. 1:52.03 838 25m  
KAŹMIERCZAK, Kamil - 1999
50m grzbietowy Eliminacje DYSKW. 24.70 - 25m  
100m grzbietowy Eliminacje 30. 52.72 798 25m 52.04 97.4% 25 Lis 2017
50m motylkowy Eliminacje 39. 23.82 766 25m 23.42 96.7% 11 Mar 2017
100m zmienny Eliminacje 45. 57.42 672 25m 54.02 88.5% 26 Lis 2017
KSIĄŻEK, Jakub - 1998
50m dowolny Eliminacje 51. 22.21 759 25m 21.97 97.9% 25 Lis 2017
100m dowolny Eliminacje 40. 48.51 795 25m 48.31 99.2% 25 Lis 2017
50m dowolny Lap 4 x 50m dowolny, Finał Sztafeta 21.33 - 25m 23.11 117.4% 13 Paź 2017
50m dowolny Lap 4 x 50m dowolny, Eliminacje Sztafeta 21.51 - 25m  
PISZCZOROWICZ, Bartosz - 1999
100m dowolny Eliminacje 43. 48.61 790 25m 47.94 97.3% 16 Gru 2016
200m dowolny Eliminacje 21. 1:45.83 827 25m 1:45.24 98.9% 26 Lis 2017
SKIERKA, Jakub - 1998
100m grzbietowy Eliminacje 32. 52.89 791 25m 52.59 98.9% 25 Lis 2017
200m grzbietowy Eliminacje 10. 1:52.32 831 25m 1:52.16 99.7% 6 Sie 2017
STOKOWSKI, Kacper - 1999
50m grzbietowy 4 x 50m zmienny, Finał Sztafeta 23.17 881 25m 23.40 102.0% 16 Gru 2016
50m grzbietowy Finał 6. 23.28 869 25m  
50m grzbietowy Półfinał 7. 23.42 854 25m  
50m grzbietowy Eliminacje 7. 23.54 841 25m  
100m grzbietowy Finał 6. 50.41 913 25m 50.53 100.5% 17 Gru 2016
100m grzbietowy Eliminacje 3. 50.49 909 25m  
100m grzbietowy Półfinał 6. 50.67 899 25m  
50m dowolny Lap 4 x 50m dowolny, Eliminacje Sztafeta 22.08 - 25m 23.37 112.0% 23 Sty 2016
TOKARSKI, Krzysztof - 1996
50m klasyczny Półfinał 12. 26.53 862 25m 27.18 105.0% 20 Gru 2014
50m klasyczny Eliminacje 10. 26.58 857 25m  
100m klasyczny Eliminacje 30. 59.18 829 25m 59.21 100.1% 26 Lis 2017
50m klasyczny Lap 4 x 50m zmienny, Finał Sztafeta 26.17 - 25m 26.95 106.0% 17 Gru 2015
50m klasyczny Lap 4 x 50m zmienny, Eliminacje Sztafeta 26.31 - 25m  
WĄGROWSKI, Marcel - 1999
200m zmienny Eliminacje 27. 1:59.35 775 25m 1:58.70 98.9% 15 Gru 2016
400m zmienny Eliminacje 14. 4:11.97 816 25m 4:10.76 99.0% 25 Lis 2017
WYPYCH, Filip - 1991
50m dowolny Eliminacje 63. 22.47 733 25m 21.33 90.1% 17 Gru 2015
50m dowolny Lap 4 x 50m dowolny, Finał Sztafeta 21.13 - 25m 21.67 105.2% 8 Gru 2011
50m dowolny Lap 4 x 50m zmienny, Eliminacje Sztafeta 21.35 - 25m  
50m dowolny Lap 4 x 50m dowolny, Eliminacje Sztafeta 21.37 - 25m  
ZABOROWSKI, Filip - 1994
400m dowolny Finał 5. 3:39.84 899 25m 3:37.92 98.3% 15 Gru 2016
400m dowolny Eliminacje 5. 3:41.47 880 25m  
800m dowolny 1500m dowolny, Eliminacje Międzyczas 7:56.55 805 25m 7:38.36 92.5% 19 Gru 2015
1500m dowolny Eliminacje 15. 14:56.72 845 25m 14:36.42 95.5% 11 Sie 2013
 
Kobiet Pkt.   Poprzedni najlepszy czas
FRYCKOWSKA, Natalia - 1999
50m dowolny Eliminacje 48. 25.98 715 25m 25.07 93.1% 10 Mar 2017
100m dowolny Eliminacje 47. 57.23 703 25m 55.36 93.6% 12 Mar 2017
JURCZYK, Karolina - 2001
50m dowolny Eliminacje 42. 25.71 738 25m 24.98 94.4% 25 Lis 2017
50m motylkowy Eliminacje 27. 26.87 746 25m 26.97 100.7% 26 Lis 2017
50m dowolny Lap 4 x 50m zmienny, Finał Sztafeta 24.61 - 25m 29.33 142.0% 30 Sty 2016
50m dowolny Lap 4 x 50m zmienny, Eliminacje Sztafeta 24.99 - 25m  
SZTANDERA, Dominika - 1997
50m klasyczny Finał 4. 29.82 885 25m 29.89 100.5% 16 Gru 2016
50m klasyczny Półfinał 4. 29.95 874 25m  
50m klasyczny Eliminacje 12. 30.38 837 25m  
100m klasyczny Półfinał 13. 1:05.94 845 25m 1:05.37 98.3% 20 Gru 2015
100m klasyczny Eliminacje 13. 1:06.22 835 25m  
50m klasyczny Lap 4 x 50m zmienny, Finał Sztafeta 29.44 - 25m 29.75 102.1% 19 Gru 2015
50m klasyczny Lap 4 x 50m zmienny, Eliminacje Sztafeta 29.70 - 25m  
TCHÓRZ, Alicja - 1992
50m grzbietowy Finał 2. 26.09 952 25m 26.35 102.0% 19 Gru 2015
50m grzbietowy 4 x 50m zmienny, Finał Sztafeta 26.29 930 25m  
50m grzbietowy Półfinał 5. 26.69 889 25m  
50m grzbietowy 4 x 50m zmienny, Eliminacje Sztafeta 27.00 859 25m  
50m grzbietowy Eliminacje 12. 27.13 847 25m  
100m grzbietowy Finał 7. 57.55 874 25m 57.17 98.7% 3 Gru 2015
100m grzbietowy Półfinał 7. 57.79 863 25m  
100m grzbietowy Eliminacje 12. 58.63 826 25m  
200m zmienny Eliminacje 7. 2:11.22 800 25m 2:07.97 95.1% 17 Gru 2015
200m zmienny Finał 7. 2:12.39 779 25m  
URBANCZYK, Aleksandra - 1987
50m dowolny Eliminacje 51. 26.06 709 25m 24.01 84.9% 20 Gru 2015
50m grzbietowy Eliminacje 9. 27.00 859 25m 26.03 92.9% 19 Gru 2015
50m motylkowy Półfinał 3. 25.51 872 25m 25.36 98.8% 6 Sie 2017
50m motylkowy Eliminacje 4. 25.55 868 25m  
50m motylkowy Finał 8. 25.72 851 25m  
50m motylkowy Lap 4 x 50m zmienny, Finał Sztafeta 25.29 - 25m 26.52 110.0% 29 Lis 2008
50m motylkowy Lap 4 x 50m zmienny, Eliminacje Sztafeta 25.54 - 25m  
 
Sztafety
Mężczyzn 4 x 50m dowolny Finał 3. 1:24.44 936 25m Juraszek P., Wypych F., Ksiazek J., Czerniak K.
Mężczyzn 4 x 50m dowolny Eliminacje 8. 1:26.38 874 25m Juraszek P., Wypych F., Ksiazek J., Stokowski K.
Mężczyzn 4 x 50m zmienny Finał 4. 1:32.30 942 25m Stokowski K., Tokarski K., Chudy M., Czerniak K.
Mężczyzn 4 x 50m zmienny Eliminacje 4. 1:34.12 889 25m Kawecki R., Tokarski K., Chudy M., Wypych F.
Kobiet 4 x 50m dowolny Eliminacje DYSKW. NT - 25m Urbanczyk A., Fryckowska N., Jurczyk K., Sztandera D.
Kobiet 4 x 50m zmienny Finał 5. 1:45.63 934 25m Tchorz A., Sztandera D., Urbanczyk A., Jurczyk K.
Kobiet 4 x 50m zmienny Eliminacje 5. 1:47.23 893 25m Tchorz A., Sztandera D., Urbanczyk A., Jurczyk K.
Mieszane 4 x 50m dowolny Finał 4. 1:30.20 - 25m Juraszek P., Czerniak K., Sztandera D., Urbanczyk A.
Mieszane 4 x 50m dowolny Eliminacje 2. 1:30.90 - 25m Juraszek P., Wypych F., Sztandera D., Urbanczyk A.
Mieszane 4 x 50m zmienny Finał 6. 1:38.22 - 25m Tchorz A., Tokarski K., Urbanczyk A., Czerniak K.
Mieszane 4 x 50m zmienny Eliminacje 2. 1:39.10 - 25m Tchorz A., Tokarski K., Urbanczyk A., Juraszek P.
 

Procenty są przedstawiane jako iloraz kwadratów starego i nowego wyniku.

Drukuj